decoration

Agnetha's treasures

Thursday, December 12, 2013


Tak, tak - szklane cudeńka produkcji Agnieszki z Agnetha.home mam i ja :-)

Zamówienie złożyłam jeszcze w listopadzie i z wielkim utęsknieniem wyczekiwałam wizyty pana kuriera z Agnieszkowymi skarbami. Spod zdolnych łapek Agnieszki wychodzą niesamowite przedmioty. Zresztą wie to chyba każdy to miał okazję zajrzeć na Jej bloga czy oglądać przepiękne katalogi z Jej wytworami.

Miałam naprawdę ogromy problem z wyborem - najchętniej przygarnęłabym WSZYTKO hihi :-)
Ale od czegoś trzeba było zacząć. Wybór padł na lampion Katedral - to była niekwestionowana miłość od pierwszego wejrzenia ;-) Ale żeby nie było tak prosto to zamarzyłam sobie, że chcę go w złocie i ze szklanym dnem - i Aga oczywiście wyczarowała takowy dla mnie. Piękny jest, prawda? :-)
Do kompletu zamówiłam, mogę chyba rzec, że już kultowe pudełko S.Box w średnim rozmiarze. Również w złocie. I na toczonych nóżkach. Miodzio :-)


Jestem zachwycona Agnieszkowym wyrobem :-) A jakby tego było mało to wszystko było ładnie zapakowane. Bardzo lubię jak piękne opakowanie skrywa jeszcze piękniejszą zawartość :-) Takie przesyłki mogłabym otrzymywać codziennie :-) Radość ich rozpakowywania - bezcenna :-)


Docelowym miejscem tych szklanych piękności będzie sypialnia. Ale dzisiaj pogoda jest wyjątkowo niełaskawa - ciemnica niesamowita. Nic to, zapewne jeszcze nie raz uraczę Was zdjęciami moich złotek ;-)


Agnieszko, dziękuję :-)


P.S Niech ktoś odda słońce!!! ;-)

To do kolejnego ...posta :-)


You Might Also Like

4 comments

 1. śliczności:)))))))) ja od szkiełek Agi jestem uzależniona;)
  wybrałaś bardzo ładny zestaw:)
  dobrego dnia

  ReplyDelete
 2. Coś czuję, że dołączę do Ciebie w uzależnieniu hihi ;-)

  ReplyDelete
 3. zloto i szklo- jak dla mnie świetny wybór :)

  ReplyDelete

Dziękuję za Twój komentarz :-)